İstinye Zumba

Heyecanlı müziklerle, dinamik bir güne Zumba fitness ile başlamak ister misiniz?

Bir Fitness çeşidi olan Zumba’yı Latin dans hareketleri ile gerçekleştirdikleri için birçok kişi Zumba’yı “Zumba Dansı” olarak adlandırmaktadır.

Zumba, Latin esintili bir dans fitness programı olup dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır. Zumba egzersizleri hızlı ve yavaş ritmli müziklerle direnç çalışmalarından oluşuyor. Cumbia, salsa, merengue, mambo, flamenko, Ça-Ça-Ça, reggaeton, soca, samba, oryantal dans, bhangra, hip hop ve tango dans stillerinde kullanılan müziklerdir. Farklı yaş ve kondisyon seviyelerine göre farklı tip Zumba vardır.

Zumba

Zumba

Zumba, en iyi ve eğlenceli yağ yakma programı olarak gösteriliyor. Latin müziğinin kıvrak ritmi eşliğinde, Latin dans adımlarıyla, eller, kollar ve kalçalar kıvrılıyor, ayaklar ritmi takip ediyor.

Spor yapmanın en keyifli hali olan zumba dansını sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz. Zumba ile vücudunuzu forma sokup zayıflamak istiyorsanız, İstinye spor salonlarındaki sertifikalı eğitmenler eşliğinde zumba yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>